Šetříme životní prostředí

Děláme něco pro sebe a svoje budoucí děti a jejich potomky, protože ti na tom budou nejhůře, pokud budeme pokračovat v takovém počínání, které jsme začali. Ropa ve všech produktech a odpady, které se rozloží až za desítky let. To jsme to dopracovali. Ale začněme každý sám u sebe – co bych každý den mohl udělat pro to, aby se mým potomků tady za několik desítek let lépe žilo? Samozřejmě válečné konflikty asi jako jednotlivci úplně neovlivníme, ale začněme krůček po krůčku. Zbavme se těch otravných plastových jednorázových obalů. Koronavirus je snad díky bohu na ústupu, takže můžeme se zase vrátit k tomu, k čemuž jsme měli nakročeno. Vydat se cestou ekologičtějšího vývoje všech možných produktů. Jedlé nádobí nám může nahradit plastové obaly.

102_rrrzgfg

Z přírodních surovin

Jedlé nádobí výhodné sady je vyrobeno z přírodních surovin, takže je pohodlně můžete hodit do kompostu nebo bioodpadu a ono se za několik týdnů rozloží a nezbyde po něm nic. To je značka ideál, zvláště v dnešní době, protože o to, nevytvářet další odpad, jde především. Bude vám to říkat každý člověk, který to má nastaveno trochu ekologičtěji v hlavě.

171_stazeny-soubor

Jsou křupavé a lahodné

Tři, dva, jedna teď a jeď! Vyzkoušej něco nového a vsaď na inovaci. Dnešní doba nahrává moderním život zjednodušujícím věcem. A pokud jsou ještě ke všemu ekologické, o to je to lepší, protože to hraje prim! Vidíte to všude – na sociálních sítích, v televizi. Je důležité přemýšlet nad tím, co tu po nás zůstane, respektive, aby nezůstalo – zbytečný odpad. Jistou alternativu a vymoženost přináší jedlé nádobí, které se dá použít místo toho jednorázového. Sněz jídlo a pak sněz i jedlou lžičku, vidličku nebo nůž. Dokonce i talíř můžeš! Dej si, co chceš, hlavně, ať po tobě nic nezůstane, to je cílem této pomyslné hry, kterou hrajeme s ekologií a matičkou Zemí.