Navrhneme optimální podlahu pro Vaše nohy

Blíží se významné narozeniny Vaší ženy? Posloucháte neustále, jakou máte nehezkou, starou kuchyň? Udělejte své ženě radost a pořiďte jí zcela novou kuchyňskou linku, rádi Vám pomůžeme. A vlastně co takhle realizovat v celém bytě rekonstrukce bytů Praha, pokud je to už nutné?
Jsme společnost, které velmi záleží na spokojenosti zákazníka, a proto se snaží provádět rekonstrukce bytů Praha opravdu na vysoké úrovni. Začneme návrhem, budeme pokračovat jednotlivými pracemi od stavby sádrokartonových příček až po malování, od instalace vody, elektřiny a odpadu, až po revize s tím spojené, od návrhu bytového interiéru, až po dovoz konkrétního nábytku. Nemusíte se prostě starat absolutně o nic, pouze se s námi podělte o svou představu, jak by měl Váš byt po rekonstrukci vypadat.

Elektrospotřebiče za sníženou cenu

Využijte té možnosti a zakupte u nás spotřebiče za výprodejovou cenu. Zboží nadále podléhá záruce, je zcela nepoužité, sloužilo pouze jako expozice v našem studiu. Těšíme se, že svou rekonstrukce bytů Praha svěříte právě nám. Zaručujeme spokojenost.